rainy_lily: (дівчинка з розочкою)
[personal profile] rainy_lily
вчора закінчився тиждень детоксикації, який я для себе влаштувала завдяки  [livejournal.com profile] forest_people і групі Seasons Detox. а на думку чоловіка - закінчився тиждень голодування, бо він казав, що я геть нічого не їм, а я йому, що їм, тільки зелене:) в принципі, я недалеко відійшла від правди.

суть детоксикації: трохи розвантажити організм від токсинів і алергенів, тому крім явно шкідливих продуктів не можна було їсти червоних овочів, продуктів тваринного походження (молочні, яйця, жирне м'ясо), всього глютеновмісного (хліб, зернові), звісно цукру, чаю-кави - словом, я на тиждень стала веганом:)  було б добре, якби всі дозволені продукти були ще й органічними, але де таке шукати - не знаю, тому обходилася тим, що вже є на базарах: цибулька, салат, кріп, шпинат, капуста.

крім того, комплекс очищення передбачав масажі, прогулянки, багато води, хороший сон і дослухання до свого організму. детальніше розповісти не можу - дівчата, які створили програму, попрацювали над нею, їм належить це право) а мені пощастило долучитися і мати змогу пройти цей курс.

результат: мені дуже сподобався. відчуваю енергію, легкість, маю мінус 1 кг, який наїла, починаючи з осені, і відчуття голоду тепер не таке сильне. а колега, який в темі, каже, що від веганської їжі ще й тривожність менша. і ще я зрозуміла нарешті, чому вийшло схуднути минулого року, коли перестала їсти смажене і борошняне, а також перед весіллям - я несвідомо виключила з раціону більшість продуктів, які містять токсини, і організму запрацювалося легше.

знахідки: зелений сік у різних варіаціях. я пила його кожного ранку і він за своєю поживністю був як цілий сніданок. тому рецепт одного із зелених соків я забираю і буду активно юзати. вчора от за 2 хвилини накалякала лайнером контури - думала намалювати ескіз, а вийшов такий собі скетч-варіант рецепту)
_MG_8893

також мені сподобався салатик, де огірки поєднуються з авокадо. воістину, зелене із зеленим - найкраща і найсмачніша пара. ну і обід - гречка+салат, сочевиця+салат, вівсянка на сніданок (правда, з молоком і медом) - те, що теж буде зі мною. бо це реально приємно - коли відчуваєш себе легко)

детокси буду тепер проводити кожного сезону. тиждень раз на 3 місяці - це не так вже й багато, а користі море. її можна порівняти зі змащуванням скрипучих дверей, які одразу рухаються краще. організм так само легше сприйматиме навіть не надто корисну піцу чи млинці, які я дуже люблю, і не буде боротися водночас зі старими і новими токсинами:) - принаймні так я все це розумію)

труднощі: важко було лише перші 2-3 дні, потім я звикла. детокс тривав без відриву від роботи, але, на щастя, і без відряджень, тому їла вчасно і згрубша без заборонених продуктів (раз була юшка з помідорами і картоплею). найважче за цей тиждень було відмовитися від хліба: мені треба хоч шматок, інакше враження, що не наситилася. але останні дні і без нього прекрасно жилося. також я успішно пережила день народження свекра, якому щось підказало, що цього разу треба готувати не курку, а бурячки, гриби і давати зелену цибульку. я відверто напхалася дозволеним і, як істинний прихильник теорії знаків, вважаю: це був знак, що я все правильно роблю:) наприкінці детоксу купила собі дозволену чорну-пречорну шоколадку - захотілося трохи підсолодити життя, хоча з цим чудово справляються сухофрукти.

думки на тему: детокс - дуже популярна штука в америках, в інтернеті є чимало інформації, рецептів і ідей. для мене така програма є частиною саморозвитку, який нині багато хто критикує. мовляв, люди кинулися копатися у собі, відвідувати всілякі семінари, тренінги, проходити програми, бо немає чим зайнятися і взагалі - щастя в простому житті, а не в самокопанні. цілком згідна, щастя в простих речах, в тому числі у хорошому самопочутті і харчуванні, яке не обтяжує і дає відчуття легкості. але щоб добратися до цих простих речей і не тільки прочитати, але й усвідомити і використати в своєму житті, треба перелопатити цілу купу складної інформації, 95% з якої тобі не потрібно - і викристалізувати 5% корисного для себе.

а ще - те, що випробуване на собі і працює, сто процентів буде використовуватися. я робитиму детокси, бо це солодке відчуття перемоги над собою хочеться відчути знову і знову. це стимулює. плюс тепер я, яка завжди думала, що не маю сили волі, покращила самооцінку ще на 1 левел.

Date: 2014-04-09 07:46 am (UTC)
From: [identity profile] tinatin999.livejournal.com
А можна рецепт салатику з огірком і авокадо?)

Date: 2014-04-09 09:52 am (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
огірок один, авокадо десь четвертинка, листки салату - кількість на твій смак, насіння льону - на око, оливкова олія, сіль. можна ще кропу, петрушки, і взагалі якої хочеш зеленини. і дати півгодинки постояти, щоб соки пустив)

Date: 2014-04-10 10:27 am (UTC)
From: [identity profile] tinatin999.livejournal.com
краса)) дякую)

Date: 2014-04-09 08:08 am (UTC)
From: [identity profile] sans-motif.livejournal.com
напевно, я зовсім псих, тому що заслинилась від опису зеленого соку і згадки про гречку, ггг
багато разів киваю в підтримку, оскільки ми є те, що ми їмо, а французи знають толк. цікаво читати твої пости про їжу і власний досвід. мерсі)

Date: 2014-04-09 09:53 am (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
ну чого, я у дитинстві ненавиділа гречку, а тепер ніжно люблю і їм кожен день))

Date: 2014-04-09 10:38 am (UTC)
From: [identity profile] sans-motif.livejournal.com
гречка рулить)

Date: 2014-04-09 08:40 am (UTC)
From: [identity profile] mikusia-m.livejournal.com
о, чудовий досвід) теж хочу влаштувати собі подібний курс, але чекаю сезон свіжих овочів

Date: 2014-04-09 09:54 am (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
я вирішила перед Паскою, бо організм і так просив, а потім ще на нього скину цю яйцево-борошняну бомбу під час свят і прийде мені капут)

Date: 2014-04-09 04:23 pm (UTC)
From: [identity profile] filosoftka.livejournal.com
Ого, нічого собі! Вітаю. Молодець. Я теж приміряюся до чогось такого не перший сезон, але завжди є якісь але. Зате стала снідати вівсянкою :)

Date: 2014-04-09 04:30 pm (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
:) я вирішила, шо як не зараз, то ніколи) крім того, я давно хочу дистанціюватися від фейсбуку, а там вічно шось цікаве) був стимул пройти цей детокс, а потім можна трохи відпочити від соцмереж)

Date: 2014-04-11 07:32 pm (UTC)
From: [identity profile] filosoftka.livejournal.com
А я не можу змуситись створити собі профіль на фейсбуку, єдине узалежнення - ЖЖ.

Date: 2014-04-22 11:03 am (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
це ж круто, теж так хочу, щоб тільки жж)

Date: 2014-05-02 09:39 am (UTC)
From: [identity profile] filosoftka.livejournal.com
Не знаю, чи круто, але знаю, що так теж можна.

Date: 2014-04-12 06:46 pm (UTC)
From: [identity profile] maria-rosil.livejournal.com
ти молодчина!! захоплююсь)
ніколи не чула про детокс, але по опису бачу, що інформаційний детокс у мене вже почався, бо часу на соцмережі все менше і менше((
надихнулася, запозичу у тебе декілька рецептів)

Date: 2014-04-22 11:02 am (UTC)
From: [identity profile] rainy-lily.livejournal.com
я теж з початком цієї програми вперше почула про детокс, хоча в неті, але переважно англомовному, купа інфи.
а інформаційний детокс - це навіть краще, ніж харчовий, бо насправді довго детоксувати у плані їжі шкідливо, а от у плані інформації - аж ніяк)

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags

Style Credit

Page generated Sep. 23rd, 2017 09:53 pm
Powered by Dreamwidth Studios
June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 2014