rainy_lily: (summer)
[personal profile] rainy_lily
DSCN9649
я щиро сподіваюся, що цього літа ситуація у нашій країні сприятиме відпусткам. тому вирішила поділитися враженнями про Ворохту, куди ми їздили на травневі і яка може стати дуже класною локацією для української відпустки з кількох причин:
-це Карпати ^_^
-можна на день зганяти на Говерлу чи на озеро Несамовите
-недалеко цікаві Верховина, Криворівня, Яремче, водоспад Гук, у Микуличині і Татарові для фанатів пива є приватні пивоварні
-можна взяти на прокат велосипед і влаштувати собі активну відпустку, або принаймні один її день)
-у самій Ворохті є класні віадуки, підйомник і трамплін (а на санках там народ, схоже, катається круглий рік)) ну і по місцевих горбах теж можна полазити

DSCN9699
крім того, є традиційні квадроцикли, коні, та й загалом мені Ворохта набагато більше сподобалася за Яремче - компактніша, тихіша, камерніша, менше машин і туристів. словом, ми туди ще обов'язково повернемося, бо на роверах так і не покаталися - довго спали, а їх вже в 9 ранку всі розгрібають на цілий день), і до другого віадуку не ходили. але все одно я дуже задоволена поїздкою.

окремо хочу розповісти про хату, де ми жили. "Хатки на пеньках" - це справді дуже круте місце. перше, що я зацінила, вони розташовані трохи на горі, хвилин 10 треба підніматися стежкою вгору, зате який потім краєвид з балкону! крім того, там одразу за гостьовими будиночками починається ліс, є озерце з рибками, піч на вулиці для шашлику, моя улюблена велика гойдалка, сауна, ну і на халяву - комунікабельний кіт, який любить спати на колінах, беззаперечний гвоздь програми, фотка кота є в інстраграмі для зацікавлених)) я повністю розслабилася і відпочила, тому майже всю їжу ми замовляли у господині - дуже смачно, особливо бануш і чанахи, виходило десь 30-35 грн з людини. два рази їли у місцевих кафешках - "Могул" і "Оксамит", в цілому непогано, в другій дорожче, але й смачніше. правда, після того я зробила висновок, що замовляти у господині однозначно вигідніше і головне - набагато смачніше)

ну і просто багато фоток звідти)
DSCN9702
по дорозі до нашої хати
DSCN9710
вже підходимо)
DSCN9913
туман над горами - такий вид за 5 хв. ходи від хати вгору
DSCN9628
я йду до віадука
DSCN9600
річка і віадук. річка, до речі, порівняно чиста!
DSCN9596
залізниця і гори
DSCN9808
то ми ходили в ліс після дощу. ліс, якшошо, одразу за хатою починається)
++DSCN9za881
я)
Untitled_Panorama1
ну і панорамка, куди ж без неї) отакий от віадук, дуже фотогенічний)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Expand Cut Tags

No cut tags

Most Popular Tags

Style Credit

Page generated Sep. 23rd, 2017 09:45 pm
Powered by Dreamwidth Studios
June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 2014